almodamobilya.com üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünlerinizi, sipariş tarihinizden itibaren 14 Gün içerisinde herhangi bir mazeret bildirmeksizin almodamobilya.com adresine veya 0532 324 40 44 numaralı iletişim birimlerimize başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

*İade edilecek/değişim yapılacak ürün veya ürünlerin tüm parçaları eksiksiz olarak orijinal ambalajında olmalı ve fatura üzerinde bulunan iade bölümü doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.
*Orijinal paketinde gönderilmeyen ürünlerde iade tutarından paketleme masrafı düşülmektedir.
*İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
*Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.
*Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.
*Ürünlerin koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

İade/değişim veya hasarlı/sorunlu parçanızın değişimi için, almodamobilya@hotmail.com adresimize e-posta yolu ile yazılı olarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

*Yollamış olduğunuz iade veya değişim taleplerinde; ürün durum tespiti için, ilgili ürüne ait detaylı fotoğraflar yer almalıdır.
(Hasarlı olduğunu düşündüğünüz ürün veya ürünlerin resimlerini karşıdan bakıldığından detaylı görülebilecek şekilde çekiniz.)
Uzman ekiplerimiz konuyu 3 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.
*İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
*Yedek parça talepleriniz için mutlaka bizimle irtibata geçiniz.
*Sadece telefon ile iade işlemi alınmamaktadır. Tüm süreç yazılı prosedürler tarafımıza ulaştıktan sonra başlamaktadır.
*Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilmektedir.
*Ürününüz elinize ulaştığı ilk anda teslim alırken mutlaka kontrol ederek almanızı ve bir hasar olduğu takdirde bunu ilgili yetkiliye bildirip tutanak ile kayıt altına almanız gerekmektedir.

*Cayma bildiriminizin bize ulaştığı andan itibaren, ürünlerin alımı ve iade süresi 20 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
*Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün tutarı 7 gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Kredi kartına iade edilen tutarın hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir.

Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde, orjinal ambalajlı paketleri açıldığından ve sıfır ürün niteliğini kaybettiğinden dolayı ürün iadesi alınmamaktadır.